Жіночий плісирований костюм сірий зі штанами та сорочкою

- В наявності
1 581 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Склад | 100% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32881 |
| Довжина верху | S-M — 76,5 см; L-ХL - 77 см - спереду; S-M - 77 см; L-XL — 77,5 см — ззаду |
| Довжина низу | S-M - 106 см; L-ХL - 106,5 см - по бічному шву; 77,5- см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M — 54,5 см; L-ХL - 55 см |
| Матеріал | Трикотаж |
| Розміри | L-XL |
| Тканина | Трикотаж |
| Ширина поясу | S-M - 34 см; L-ХL - 38 см |
| Ширина по стегнам | S-M — 50,5 см; L-ХL - 54,5 см |
| Ширина під проймами | S-M - 55 см; L-ХL - 59 см |
- Ціна: 1 581 ₴







