Спідниця міді з розрізом на нозі світло-зелена в квіточки

- В наявності
498 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% віскоза |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 46743 |
| Довжина виробу | 89 см - спереду; 91 см - ззаду |
| Матеріал | Штапель |
| Малюнок тканини | квіти |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Трапецієвидний |
| Тканина | Штапель |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 49 см; M - 51 см; L - 53 см |
- Ціна: 498 ₴




