Коротка літня блуза з відкритими плечима блакитна

- В наявності
595 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32939 |
| Довжина виробу | S - 25 см; M - 25,5 см |
| Довжина рукава | S - 29 см; M - 29,5 см |
| Матеріал | Штапель |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Штапель |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 595 ₴





