Жіночі палаццо в тонку смужку бежеві

- В наявності
707 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Склад | 70% поліестер, 28% віскоза, 2% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35176 |
| Довжина по боковому шву | S - 111 см; M - 112 см; L - 113 см |
| Довжина по внутрішньому шву | S - 80см; M - 80,5 см; L - 81 см |
| Матеріал | Костюмна тканинна |
| Малюнок тканини | смужка |
| Розміри | S |
| Тканина | Костюмна |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
- Ціна: 707 ₴










