Довга спідниця з віскози бежева з фігурною кокеткою

- В наявності
790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина виробу | 95 см |
| Колір | Бежевий |
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35341 |
| Матеріал | Віскоза |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Віскоза |
| Ширина поясу | S - 32 см; M - 34 см; L - 36 см |
| Ширина по стегнам | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 790 ₴






