Довга лляна спідниця-олівець з розрізами шоколадна

- В наявності
1 190 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35357 |
| Довжина виробу | 95 см - спереду; 95,5 см — ззаду |
| Колір | Шоколадний |
| Матеріал | Льон-штапель |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Льон штапель |
| Ширина поясу | S - 36 см; M - 38 см; L - 40 см |
| Ширина по стегнам | S - 51 см; M - 53 см; L - 55 см |
- Ціна: 1 190 ₴








