Коротка спідниця з віскози бежева зі швами назовні

- В наявності
590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35387 |
| Довжина виробу | S - 43см; M - 44 см |
| Матеріал | Віскоза |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Віскоза |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 34 см |
| Ширина по стегнам | S - 46 см; M - 48 см |
- Ціна: 590 ₴





