Жіночий літній костюм з сорочкою і штанами коричневий з чорним мереживом

- В наявності
1 690 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Склад | 85% віскоза, 15% нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22114 |
| Довжина верху | 78-81 см |
| Довжина низу | S-M - 103 см; L-ХL - 104 см - по бічному шву; 74 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M - 29-29,5 см; L-ХL - 30-30,6 см |
| Матеріал | Віскоза жатка |
| Малюнок тканини | квіти |
| Розміри | S-M, L-XL |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Креп жатий |
| Ширина поясу | S-M - 31 см; L-ХL - 33 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
| Ширина під проймами | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
- Ціна: 1 690 ₴






