Жіноче літнє плаття-рибка на тонких бретелях бежеве з ромбами

- В наявності
990 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Склад | 100% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22129 |
| Довжина виробу | 121 см - спереду; 112,5 см - ззаду |
| Матеріал | Штапель |
| Малюнок тканини | орнамент бежевий |
| Розміри | S, M |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | Штапель |
| Ширина по стегнам | S - 49 см; M - 51 см |
| Ширина по талії | S - 34см; M - 36 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 990 ₴








