Жіночий літній костюм з шортами та сорочкою з мусліну шоколадний

- В наявності
1 590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Шоколадний |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35562 |
| Довжина верху | S - 71,5 см; M - 72 см |
| Довжина низу | S - 32,5 см; M - 32 см - по бічному шву; 10 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S - 52 см; M - 52,5 см |
| Матеріал | Муслін |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Муслін |
| Ширина поясу | S - 34 см; M - 36 см |
| Ширина по стегнам | S - 54 см; M - 56 см |
| Ширина під проймами | S - 60 см; M - 62 см |
- Ціна: 1 590 ₴







