Жіноча літня сукня світло-бежева з відкритими плечима та вирізом на талії

- В наявності
1 790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22241 |
| Довжина верху | 17 см - спереду; 16 см - ззаду |
| Довжина низу | 98 см |
| Довжина рукава | 37 см |
| Матеріал | Льон |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M |
| Сілует | Прилеглий |
| Тканина | Лён |
| Ширина по стегнам | S - 51 см; M - 53 см |
| Ширина по талії | S - 33 см; M - 35 см |
| Ширина під проймами | S - 41 см; M - 43 см |
- Ціна: 1 790 ₴








