Жіночий літній костюм з шортами і футболкою з трикотажу блакитний

- В наявності
1 390 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Склад | 75% бавовна, 21% поліефір, 4% спандекс |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22269 |
| Довжина верху | 69 см |
| Довжина низу | 55,8-57 см - по бічному шву; 25-25,8 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | 24 см |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Розміри | S-M, L-XL |
| Тканина | 2-нитка |
| Ширина поясу | S-M - 35 см; L-ХL - 37 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 55 см; L-ХL - 59 см |
| Ширина під проймами | S-M — 61-62,5 см; L-XL — 66,5-67,5 см |
- Ціна: 1 390 ₴






