Однотонний сарафан міді на бретелях - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)

-17%
- В наявності
- Код: 66001
1 720 ₴
1 420 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бавовняний сарафан міді на бретелях — це легке та жіночне рішення на щодень, яке поєднує комфорт і стиль. Лаконічний однотонний дизайн робить його універсальним варіантом для теплих днів та різних подій.
Модель має фіксовані бретелі та еластичну резинку на спинці, що забезпечує зручну посадку й адаптується під об’єм грудей.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Сарафан |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | 126 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | міді |
| Ширина по стегнам | 80см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
- Ціна: 1 420 ₴





