Трикотажна однотонна футболка з вишитим написом - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)

-17%
- В наявності
- Код: 8563
665 ₴
550 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикотажна однотонна футболка з вишитим написом — це базове рішення на щодень, яке поєднує комфорт і актуальний вигляд. Лаконічний дизайн доповнений контрастною вишивкою спереду, що додає образу характеру без перевантаження деталями.
М’яка еластична тканина добре тягнеться, забезпечуючи зручну посадку та свободу рухів протягом усього дня.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 28см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 7см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 47 см |
| Основні атрибути | |
| Мoдель | Футболка |
- Ціна: 550 ₴





