Футболка з принтом яблука - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)

-17%
- В наявності
- Код: 50160
860 ₴
710 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикотажна однотонна футболка з принтом яблука — стильна базова модель із яскравим акцентом, яка освіжить повсякденний гардероб. Напівприталений крій м’яко підкреслює силует, а приємна до тіла тканина добре тягнеться, забезпечуючи комфорт протягом усього дня. Оригінальний принт додає образу легкості та настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 9см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51 см |
- Ціна: 710 ₴





