Костюм із сорочки та прямих штанів із пляжними мотивами - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)

-18%
- В наявності
- Код: 23000
1 685 ₴
1 390 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм із сорочки та прямих штанів із пляжними мотивами — це легке та актуальне рішення на щодень і відпочинок. Вишиті морські елементи додають образу настрою літа, а вільний крій створює невимушений, але стильний вигляд.
Сорочка застібається на ґудзики, має подовжену спинку та напівкруглий низ, що красиво лягає по фігурі та дозволяє носити її як навипуск, так і заправленою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Сітка |
| Вид виробу | Рубашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 66 см |
| Довжина по боковому шву, см | 107 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 75см |
| Довжина по спинці, см | 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | 78 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | салатовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | пляжний |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | 56 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 74 см |
- Ціна: 1 390 ₴





