Костюм із кардигана, майки та штанів-аладінів - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)

-18%
- В наявності
- Код: 87900
2 415 ₴
1 990 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм із кардигана, майки та штанів-аладінів — стильний і водночас максимально комфортний варіант для повсякденних образів. М’яка еластична тканина добре тягнеться, забезпечуючи зручність у русі та приємні відчуття під час носіння. Лаконічний однотонний дизайн виглядає сучасно та легко комбінується з іншими речами гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Пудра |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 49 см |
| Довжина по боковому шву, см | 100см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | 76 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 47 см |
- Ціна: 1 990 ₴





