Жіноча довга спідниця з сіточки чорна

- В наявності
1 190 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина виробу | 100 см |
| Колір | Чорний |
| Склад | 100% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35553 |
| Матеріал | Сітка |
| Розміри | S-M, L-XL |
| Тканина | Сітка |
| Ширина поясу | S-M - 30 см; L-ХL - 34 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 50 см; L-ХL - 54 см |
- Ціна: 1 190 ₴





