Довга вечірня сукня в білизняному стилі шоколадна з відкритою спиною

- В наявності
1 490 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22237 |
| Довжина виробу | 118-120 см - спереду; 112-114 см — ззаду |
| Колір | Шоколадний |
| Матеріал | Атлас |
| Розміри | S, M |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | Атлас |
| Ширина по стегнам | S - 47см; M - 51 см |
| Ширина по талії | S - 35 см; M - 39 см |
| Ширина під проймами | S - 40 см; M - 42 см |
- Ціна: 1 490 ₴







