Жіночий костюм у стилі кімоно чорного кольору

- В наявності
1 890 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 100% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22224 |
| Довжина виробу | S-M - 71 см; L-ХL - 72 см - спереду; S-M - 73 см; L-ХL — 74 см — ззаду |
| Довжина низу | 102 см - по бічному шву; S-M — 71,5 см; L-ХL - 70,5 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M — 50,5 см; L-ХL - 51 см |
| Матеріал | Атлас |
| Розміри | S-M |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Атлас |
| Ширина поясу | S-M - 31 см; L-ХL - 33 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 57 см; L-ХL - 61 см |
| Ширина під проймами | S-M - 58 см; L-ХL - 62 см |
- Ціна: 1 890 ₴







