Жіночий літній костюм з льону шоколадний з жилетом і штанами

- В наявності
1 790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Шоколадний |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Тип тканини | Льон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35563 |
| Довжина верху | 57 см - спереду; 62 см - ззаду |
| Довжина низу | 102 см - по бічному шву; S - 71 см; M - 70,5 см; L - 70 см |
| Матеріал | Льон |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Лён |
| Ширина поясу | S - 35 см; M - 37 см; L - 39 см |
| Ширина по стегнам | S - 48 см; M - 50 см; L - 52 см |
| Ширина під проймами | S - 46 см; M - 48 см; L - 50 см |
- Ціна: 1 790 ₴







