Жіночий лляний топ з баскою та бретелею через шию світло-бежевий

- В наявності
1 190 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Вид виробу | Топ |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35565 |
| Довжина виробу | S - 68 см; M - 69 см - спереду (від найвищої точки горловини); 34 см - ззаду (по центру) |
| Матеріал | Льон |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Лён |
| Ширина по стегнам | S - 60 см; M - 62 см |
| Ширина по талії | S - 35 см; M - 37 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 1 190 ₴








