Довге літнє плаття з відкритими плечима світло-бежеве з чорним рослинним принтом

- В наявності
1 490 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22246 |
| Довжина виробу | 115 см |
| Довжина рукава | S-M — 58,5 см; L-ХL - 59 см |
| Колір | св.бежевий |
| Матеріал | Муслін |
| Малюнок тканини | принт чорний |
| Розміри | S-M |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Тканина | Муслін |
| Ширина по стегнам | S-M - 69 см; L-ХL - 73 см |
| Ширина по талії | S-M - 69 см; L-ХL - 73 см |
| Ширина під проймами | S-M - 26 см; L-ХL - 28 см |
- Ціна: 1 490 ₴








