Обкладинка для автодокументів

-43%
- В наявності
- Код: 2186
700 ₴
400 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка для автодокументів
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 13.5 х 10 х 0,8
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для автодокументів . Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, тому що вони лише посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Всі сліди часу тільки додадуть особливості обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 13.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 400 ₴








