Жіночий літній костюм з сорочкою і штанами чорний з білим макраме

- В наявності
1 790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 85% віскоза, 15% нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35560 |
| Довжина верху | S-M - 75 см; L-ХL - 76 см |
| Довжина низу | S-M - 109 см; L-ХL - 110 см - по бічному шву; 79 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M - 53 см; L-ХL - 54 см |
| Матеріал | Сорокочка тканинна |
| Розміри | S-M, L-XL |
| Тканина | Сорокочка |
| Ширина поясу | S-M - 35 см; L-ХL - 38 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
| Ширина під проймами | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
- Ціна: 1 790 ₴










