Вільна футболка з мереживною вставкою на спині - чорний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 10730
986 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вільна футболка з мереживною вставкою на спині — стильна модель, що поєднує базовий комфорт і делікатну жіночність. Однотонний дизайн виглядає лаконічно, а мереживні елементи додають образу легкості та витонченого акценту.
Футболка має прямий крій із опущеними проймами, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 13см; M - 14см; L - 15см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 64см; M - 66см; L — 68 см |
- Ціна: 986 ₴





