Котонові широкі штани з акцентним поясом - бежевий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 11120
1 330 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котонові широкі штани з акцентним поясом — стильна модель у фасоні baggy, що поєднує комфорт і трендовий дизайн. Лаконічний однотонний вигляд доповнений оригінальною деталлю у вигляді пояса, який імітує сорочковий комір, додаючи образу виразності та модного акценту.
Штани мають вільний крій із характерним об’ємом у стилі baggy, що забезпечує свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 108см; L - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Котон |
| Фасон | багі |
| Ширина по стегнам | S - 62см; M - 66см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
- Ціна: 1 330 ₴





