Атласна сукня в горох із мереживом - чорний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 2310
1 500 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Атласна сукня в горох із мереживом — витончена та жіночна модель із легким романтичним настроєм. Гладка атласна тканина ніжно переливається, а класичний принт у горох у поєднанні з мереживом створює елегантний і водночас чуттєвий образ.
Сукня має довгий силуетний крій, що красиво підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина переду виробу, см | M - 138см; L - 138см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 100% ацетатне волокно |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Атлас |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стегнам | M - 52см; L - 55см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 40см; L - 43см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 43см; L - 44см |
- Ціна: 1 500 ₴





