Оверсайз сорочка в клітинку з накладними кишенями - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 5040
1 012 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оверсайз сорочка в клітинку — стильна та комфортна модель для створення модних повсякденних образів. Вільний крій забезпечує зручність і додає образу трендової невимушеності.
Сорочка застібається на ґудзики та доповнена накладними кишенями спереду, що робить модель практичною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Сітка |
| Вид виробу | Рубашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | клітина |
| Довжина переду виробу, см | 76 см |
| Довжина по спинці, см | 81 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 82 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 72 см |
- Ціна: 1 012 ₴





