Однотонний велюровий спортивний костюм з капюшоном - коричневий цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 72076
2 270 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однотонний велюровий спортивний костюм з капюшоном — стильна та комфортна модель, яка ідеально поєднує затишок і сучасний вигляд. М’який велюр додає образу делікатного блиску та робить комплект особливо приємним до тіла.
Кофта застібається на блискавку та доповнена капюшоном для зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Велюр |
| Сезон | Демісезон |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 52см; M — 53 см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 78см; M - 78см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 44см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Велюр |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина по стегнам | S - 58см; M - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см |
- Ціна: 2 270 ₴





