Широкі спортивні штани з лампасами - сірий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 5103
1 400 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | лампасі |
| Довжина по боковому шву, см | M - 108см; L - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 79см; L - 79см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стегнам | M - 66см; L — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 34см; L - 36см |
- Ціна: 1 400 ₴





