Коротка льняна сукня літня зеленого кольору

- В наявності
207 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32922 |
| Довжина виробу | 89,5 см - спереду; 89 см - ззаду |
| Матеріал | Льон |
| Розміри | S |
| Тканина | Лён |
| Ширина по стегнам | S - 48,5 см; M - 50,5 см |
| Ширина по талії | S - 39,5 см; M — 41,5 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 207 ₴









