Жіночий літній костюм з шортами і сорочкою у піжамному стилі чорний

- В наявності
1 590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22255 |
| Довжина верху | 71 см - спереду; 73 см - ззаду |
| Довжина низу | S - 38 см; M - 38,5 см - по бічному шву; 10 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | 48,5 см |
| Матеріал | Сорокочка тканинна |
| Малюнок тканини | вишивка |
| Розміри | S, M |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Штапель |
| Ширина поясу | S - 30 см; M - 31 см |
| Ширина по стегнам | S - 54 см; M - 56 см |
| Ширина під проймами | S - 64см; M — 64 см |
- Ціна: 1 590 ₴






