Футболка вільного фасону із принтом авто - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 71921
900 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка вільного фасону з принтом авто — стильна та актуальна модель для повсякденного гардероба. Прямий крій і опущені плечі створюють розслаблений силует, який виглядає сучасно та комфортно. Кругла горловина акуратно оброблена й добре тримає форму, забезпечуючи зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 39см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61 см |
- Ціна: 900 ₴





