Жіночий літній костюм з шортами та блузою шоколадний

- В наявності
1 590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Шоколадний |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22078 |
| Довжина верху | S-M — 68 см; L-ХL - 69,5 см - спереду; S-M — 71,5 см; L-XL — 72,5 см — ззаду |
| Довжина низу | 46 см - по бічному шву; S-M — 15 см; L-ХL - 14 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M - 57 см; L-ХL - 58 см |
| Матеріал | Льон-штапель |
| Розміри | S-M, L-XL |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Льон штапель |
| Ширина поясу | S-M - 36 см; L-ХL - 38 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 55 см; L-ХL - 59 см |
| Ширина під проймами | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
- Ціна: 1 590 ₴





