Літній жіночий костюм з блузою і двоярусними шортами молочний

- В наявності
1 590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Склад | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22089 |
| Довжина верху | 78 см |
| Довжина низу | 55 см - по бічному шву, S-M - 23,5 см; L-ХL - 22,5 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S-M - 57 см; L-ХL — 57,4 см |
| Матеріал | Льон жатий |
| Розміри | L-XL |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Льон жатий |
| Ширина поясу | S-M - 36 см; L-ХL - 38 см |
| Ширина по стегнам | S-M - 56 см; L-ХL - 60 см |
| Ширина під проймами | S-M - 75 см; L-ХL - 79 см |
- Ціна: 1 590 ₴










