Шовкові штани палаццо - бежевий цвет, S (є розміри)

-18%
- В наявності
- Код: 22250
1 480 ₴
1 220 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шовкові штани палаццо — елегантна та водночас комфортна модель, яка додає образу легкості й витонченості. Гладка шовкова тканина красиво спадає та створює ефектний рух під час ходьби, а вільний крій палаццо формує стильний силует і забезпечує максимальний комфорт.
Модель має втачний пояс із резинкою ззаду для зручної посадки та додаткового комфорту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 106см; M - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 73см; M - 75см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 54% поліестер, 42% бавовна, 4% нейлон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Штучний шовк |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стегнам | S - 63см; M — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см |
- Ціна: 1 220 ₴






