Довга в`язана спідниця з високими розрізами коричнева

- В наявності
1 035 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина виробу | 102 см |
| Колір | Коричневий |
| Склад | 50% бавовна, 50% акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200325 |
| Матеріал | Пряжа |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина поясу | S - 32 см; M - 34 см; L - 36 см |
| Ширина по стегнам | S - 40 см; M - 42 см; L - 44 см |
- Ціна: 1 035 ₴






