Жіноча вишиванка молочна з коричневими квітами гладдю

- В наявності
1 790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32986 |
| Довжина виробу | 59 см - спереду; 61 см - ззаду |
| Довжина рукава | S - 69 см; M — 69,5 см; L - 70 см |
| Матеріал | Льон |
| Оздоблення | оздоблення шоколадне |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Лён |
| Ширина під проймами | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
- Ціна: 1 790 ₴







