Жіноча довга спідниця з розрізом спереду чорна з коричневим орнаментом

- В наявності
890 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 100% віскоза |
| Вид спідниці | З розрізом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35559 |
| Довжина виробу | 94 см - спереду; 95 см - ззаду |
| Матеріал | Штапель |
| Малюнок тканини | орнамент бежевий |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Штапель |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 49 см; M - 51 см; L - 53 см |
- Ціна: 890 ₴






