Джинси палаццо з рваним ефектом - чорний цвет, 38р (є розміри)

- В наявності
- Код: 13652
1 915 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинси палаццо з рваним ефектом — модна й водночас зручна модель, що поєднує комфорт і трендовий стиль. Широкі штанини створюють ефект подовження ніг, а м’який денім забезпечує свободу рухів.
Модель має зав’язки на поясі, застібається на ґудзик і блискавку, спереду — врізні кишені, ззаду — накладні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Вигляд джинсів | Рвані |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 114см; 36 - 114см; 38 - 115см; 40 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 85см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 86см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | 34 - 54см; 36 - 56см; 38 - 58см; 40 - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 38см; 36 - 40см; 38 - 42см; 40 - 44см |
- Ціна: 1 915 ₴





