Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині - темно-коричневий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 10214
464 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині виконаний з еластичної однотонної тканини, яка м’яко тягнеться та підкреслює фігуру.
Модель має приховану блискавку на горловині, що додає стильного акценту та дозволяє регулювати глибину вирізу. Спереду розташовані додаткові декоративні шви, які роблять силует більш виразним та структурованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-коричневий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
- Ціна: 464 ₴





