Облягаючий сарафан на бретелях - чорний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 49130
1 140 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сарафан |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 129см; M - 129см; L - 129см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | міді |
| Ширина по стегнам | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 31см; M - 32см; L - 32см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 35см; M - 36см; L - 37см |
- Ціна: 1 140 ₴





