Жіночий замшевий жакет на ґудзиках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 140024
1 235 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий замшевий жакет на ґудзиках виконаний з м’якої, приємної на дотик замшевої тканини, доповненої тонкою підкладкою.
Модель має класичний англійський комір, який додає образу елегантності та ділового шарму. Жакет застібається спереду на три ґудзики, утворюючи чітку вертикальну лінію.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Демисезон |
| Стиль | діловий/офісний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Нове |
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Штучна замша |
| Фасон | з коміром |
| Клас | Середній клас |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55см; 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73см; 73 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Піджак |
| Довжина переду виробу, см | 71см; 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см; 45 см |
| Візерунок | однотонний |
| Розмір на фото | one size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
- Ціна: 1 235 ₴





