Сукня-поло з клинами - рожевий цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 74900
1 610 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сукня-поло з клинами — це елегантна модель міді довжини, яка поєднує класичні риси з витонченим силуетом.
Виконана з приталеним верхом, який підкреслює талію, та розкльошеною спідницею зі вшитими клинами внизу, що створюють плавний, динамічний об’єм. Застібка на ґудзики по всій довжині прихована під планкою, що надає виробу лаконічності та акуратності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Поло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 125см; M - 125см; L - 125см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 36см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Основні атрибути | |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
- Ціна: 1 610 ₴





