Платье 2080.5400, S-M

- В наличии
- Код: 2080.5400
1 640 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seventeen |
| Сезон | Лето |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул для відображення на сайті | 2080.5400 |
| Декоративные элементы | верх виробу, талія та низ рукава на резинці1 см |
| Длина изделия | S-M = 115 см L-XL = 117 см XXL-3XL = 119 см |
| Длина рукава | S-M = 42 см L-XL = 44 см XXL-3XL = 46 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Колекция | Summer time |
| Комплектация | сукня |
| Конструктивні елементи | Розріз на спідниці полички, розрізна талія, підкладка |
| Материал | принтована бавовна |
| Название | Сукня 2080.5400 |
| Наличие | В наличии |
| Популярность | 50628 |
| принт | листок |
| Размер | S-M |
| Фасон | вільний, трапецеподібний |
| Цена | 1892.00 |
| ШтрихКод | 2000000181363 |
- Цена: 1 640 ₴







